Sana Enerji Yüklemesi Yapacağım Dedi ve…

Ecem Karaağaç’ı defalarca istismar etti! Enerji yüklemesi yapacağım diyerek…

Televizyon ekranlarının dikkat çeken yarışması Survivor’da yarışan Ecem Karaağaç ile ilgili son dakika haberi geldi. Survivor’da diğer yarışmacıların önüne geçerek birinci olacağına dair ikna edilen Karaağaç defalarca bir şahsın istismarına uğradı. “Sana enerji yüklemesi yağacağım” diyerek Ecem’i cinsel birlikteliğe zorlayan şahıs hakkında savcılıkta suç duyurusunda bulunan yarışmacı şahsın cezalandırılmasını istedi. Pes artık dedirten saflık ise magazin gündemine bomba gibi düştü. Ecem Karaağaç Survivor’dan elenince kandırıldığını anladı. İşte akıllara durgunluk veren olayın detayları…

Televizyon ekranlarının ilginç yarışması Survivor‘da yarışan ve kısa süre içerisinde elenen Ecem Karaağaç ile ilgili bir son dakika haberi geldi. Karaağaç yarışmaya birinci olmak umudu ile katıldıktan sonra kendisine bir kişiden mesaj geldi. Her şeyin başlangıcı olan o mesaj aynı zamanda Ecem Karaağaç için kabusun da başlangıcı oldu.

SURVIVOR ECEM KARAAĞAÇ’IN PES DEDİRTEN HİKAYESİ

İşte Survivor yarışmasına katılan fakat kısa süre içerisinde elenen Ecem’in pes dedirten istismar olayı…

SURVIVOR’DA BİRİNCİ OLURSUN

Ecem Karaağaç, Survivor yarışmasına katılacağını sosyal medya üzerinden ilan etti. Bu paylaşımını gören bir takipçisi ise Ecem Karaağaç’ın birinci olabileceğini iddia ederek bir teklifte bulundu. Söz konusu şahıs Karaağaç’a, “Sana enerji lazım. Tanıdığım biri var, sana enerji yüklerse birinci olursun” diye mesaj attı. Ecem, bu mesajla birlikte büyük bir hata yaptı.

Survivor yarışmacısı Ecem Karaağaç, Survivor’da birincilik karşılığında teklifini kabul edip kendisine tavsiye edilen kişiyle buluştu. Ancak tavsiye edilen sözde “Enerji yükleyen” şahısın niyeti başkaydı.

Son dakika haberi: Survivor yarışmacısı Ecem Karaağaç'ı defalarca istismar etti! Enerji yüklemesi yapacağım diyerek...

Sözde uzman kişi, enerji verme vaadiyle Ecem’le defalarca cinsel birliktelik yaşadı. Enerji yükleme” karşılığı birlikte olma bir süre devam etti.

Yarışmaya katılan ve kısa süre sonra elenen Karaağaç, kandırıldığını anlayınca İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurdu. İstismar edildiğini söyleyen Karaağaç, o şahsın cezalandırılmasını istedi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir